Modelka Mila sesja Mińsk Mazowiecki

0
769
Modelka Mila sesja Mińsk Mazowiecki

Modelka Mila sesja Mińsk Mazowiecki

Modelka Mila sesja Mińsk Mazowiecki, to sesja którą zorganizowałem podczas swojego wyjazdu do Mińska Mazowieckiego. Mila to niesamowita dziewczyna o wielu twarzach i pięknym uśmiechu, jej naturalność przed obiektywem sprawiła że wyszedł bardzo ciekawy materiał zdjęciowy który w pełni odzwierciedlił klimat tamtych lat. Do sesji wykorzystałem zabytkowy motocykl Sokół i WFM. ( Sokoła będzie można zobaczyć na srebrnym ekranie w najnowszym filmie Dywizjin 303 ). Część zdjęć została wykonana w przepięknej scenerii Pałacu Dernałowiczów . Ja sam nie mogłem się oprzeć klimatowi i sam wcieliłem się w rolę modela na kilku fotografiach.

 

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion, edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Kończąc dodam że sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. W związku z tym pozowanie to ciężka praca, chociaż wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Dlatego warto do sesji odpowiednio się przygotować.

Reasumując, nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Bez wątpienia najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Przygotowanie do sesji

Przygotowanie do sesji, sesje fotograficzne do wyzwanie zarówna dla fotografa jak i osoby fotografowanej. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt wizualny należy starannie przemyśleć cały proces. To jak wyglądały będą zdjęcia, zależeć będzie od makijażu, ubioru i miejsca. Równie ważnym elementem jest zachowanie modela czy modelki przed obiektywem. Wymieniając czynniki mające wpływ na efekt końcowy, nie sposób nie wspomnieć o oświetleniu. Zarówno sesje w studio jak i plenerowe wymagają przemyślenia zagadnienia światła.

Zapraszam na swoją stronę fotografa 
oraz do zapoznania się z moim portfolio