Auto Nostalgia 2018 sesja

Auto Nostalgia 2018 sesja

Auto Nostalgia 2018 sesja. W dniach 14-15 kwietnia 2018 roku brałem udział w Auto Nostalgii, tym razem piękne klasyki można było podziwiać na PGE Narodowym. Były samochody więc nie mogło zabraknąć pięknych kobiet. Sesję zorganizowałem wspólnie z Young Timer Mazowia. Zaprosiliśmy dziewczyny które wcieliły się w rolę naszych modelek i jednocześnie uświetniły nasze stoisko. Było sesyjnie lecz przede wszystkim była dobra zabawa.

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Zapraszam tez do mojej relacji z 41 Beskidzkiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych

Zapraszam na swoją stronę fotografa 

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewskihttps://miroslawwisniewski.eu/
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….

Instagram

Polecam