Kobiece sesje buduarowe obudź w sobie seksapil

0
1036
Kobiece sesje buduarowe obudź w sobie seksapil

Kobiece sesje buduarowe obudź w sobie seksapil to zmysłowa propozycja spotkania się przed obiektywem i zrobienia wspólnie jakiegoś ciekawego projektu skierowana do kobiety aby poczuła się pięknie i pewnie w swoim seksownym ciele.

Bardziej odważne kobiety zapraszam na artystyczną sesję aktową . Bo nie ma nic piękniejszego od sylwetki ludzkiego ciała przedstawionej trochę tajemniczo lub z pewną nutką retro .

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to nie tylko praca ale przede wszystkim moja pasja. Swoja przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie z racji zamiłowania do zabytkowej motoryzacji. Lecz to fotografia studyjna czy sesje plenerowe stanowią dla mnie wyzwanie.

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni.  Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Pierwsza sesja zdjęciowa

Zachowanie osoby fotografowanej to klucz do dobrej fotografii. Pewność siebie, zdecydowanie widoczne jest na zdjęciach. Zdenerwowanie czy pośpiech wpływają negatywnie. Aparat rejestruje więcej niż oko ludzkie. Zatrzymuje moment jednocześnie eksponując emocję danej chwili. To jak czujemy się w trakcie robienia zdjęć będzie na nich widoczne.

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre

Zapraszam na swoją stronę fotografa 
oraz do zapoznania się z moim portfolio