Grupa Retrohobby bo łaczy nas pasja

Grupa Retrohobby, bo łaczy nas pasja

Grupa Retrohobby to grupa ludzi którzy kochają modę, muzykę i motoryzację minionych lat. Łączy nas nostalgia za pięknem, które przeminęło.Skupiamy wokół siebie tych, którzy cenią szyk, elegancję i wspaniałe towarzystwo.
Scalają nas spotkania miłośników zabytkowej motoryzacji i kameralne sesje zdjęciowe. Dla nas liczy się ukochanie piękna i kultywowanie tradycji. Mamy receptę na poprawienie nastroju i chętnie zarażamy dobrym humorem, radością oraz optymizmem.

 

Aga to pomysłodawczyni i założycielka grupy, Bogusia to specjalistka od fascynatorów. Pierwszym ich wspólnym projektem była szafa retro.

Moja znajomość z Aga i nasza wspólna pasja sprawiły że grupa powiększyła się o fotografa.

Kolejnym pomysłem Agi to powstanie Retrohobby Band do naszej grupy dołączyli Jadzia ( wokalistka ) i Lechu ( wokalista i multiinstrumentalista )
Współpracujemy też z A.P.E.Music Video Production

 

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewskihttps://miroslawwisniewski.eu/
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….

Instagram

Error decoding the Instagram API json

Polecam