Veteran Rallye Ostrava 2018

Veteran Rallye Ostrava 2018

Veteran Rallye Ostrava 2018 to album z fotografiami z kolejnej edycji Veteran Rallye Ostrava & Memorial Ing. František Procházka. która odbyła się w sobotę 26 maja 2018 w Ostravie.

Od godziny 8.00 rano Plac Masaryka zaczął się zapełniać pięknymi klasykami. Imprezę zdominowały oczywiście Tary. Nie zabrakło Areo i kilku ciekawych egzemplarzy Skody. Zobaczyć też można było kilka modeli MG, VW oraz wiele innych marek. Zobaczyć można było też sporo zabytkowych motocykli oraz rowerów.

Do tego historyczne stroje uczestników sprawiły, że podczas trwania całej imprezy można było poczuć wspaniały klimat tamtych lat.

Podsumowując, Veteran Rallye Ostrava można polecić wszystkim pasjonatom zabytkowej motoryzacji zarówno właścicielom klasyków jak i odwiedzającym. Warto zobaczyć w Czechach wiele innych zabytkowych aut, które na naszych imprezach pojawiają się wyjątkowo rzadko lub wcale.

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewskihttps://miroslawwisniewski.eu/
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….

Instagram

Polecam