Sesja w Pałacu Wiechlice

0
477
Sesja w Pałacu Wiechlice

Sesja w Pałacu Wiechlice

Sesja w Pałacu Wiechlice, to album ze zdjęciami z mojej sesji w Pałacu Wiechlice podczas Grudniowego Dnia Kobiet … Sesja ta, to kolejny wspólny projekt organizowany przez naszą grupę RetroHobby. Zabraliśmy ze sobą naszą szafę retro , Aga zadbała o odpowiednie stylizacje, była z nami też fryzjerka która pomogła w doborze odpowiednich fryzur.

Podczas sesji powstał również teledysk naszego Retrohobby Band

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Zapraszam na swoją stronę fotografa