Sesja Retro podczas Retro Motor Show Poznań 2017

Sesja Retro podczas Retro Motor Show Poznań 2017

Sesja Retro podczas Motor Show Poznań 2017. Jest to materiał zdjęciowy z mojego pobytu w dniach 3-5 listopada 2017 wraz z grupą Retrohobby na Retro Motor Show w Poznaniu. Do sesji zaprosiłem dwie dwie modelki z Poznania Djahidę i Nassimę . Dodatkowo Przed obiektywem stanęła Angelika wraz z Pawłem. Album powstał dzięki pomocy Autopobabci , American Cars Mania , Automobilklub Toruński.  Dziękuję wystawcom którzy udostępnili mi miejsce do sesji oraz wzięli czynny udział w przygotowaniu tego materiału zdjęciowego . Ze względu na różnorodność stylizacji powstał całkiem ciekawy materiał zdjęciowy.

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Zapraszam na swoją stronę fotografa 
oraz do zapoznania się z moim portfolio

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewskihttps://miroslawwisniewski.eu/
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….

Instagram

Polecam