Sesja plenerowa w Bytomiu z Agnieszką

0
559
esja plenerowa w Bytomiu z Agnieszką

Sesja plenerowa w Bytomiu z Agnieszką

Sesja plenerowa w Bytomiu z Agnieszką odbyła się 27.09.2016 . Miałem służbowy wyjazd do Chorzowa więc postanowiłem wykorzystać okazję i zaprosiłem przed obiektyw Agnieszkę , Jak zwykle zupełny spontan , ciekawa okolica do tego przepiękny zachód słońca po raz kolejny zaowocował ciekawymi fotografiami.

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Zapraszam na swoją stronę fotografa