Sesja plenerowa Valeriia

Sesja plenerowa Valeriia

Sesja plenerowa Valeriia to album z fotografiami z sesji którą zorganizowałem przy pomocy znajomych z Warszawy, oraz Citroen Polska który udostępnił mi model C5 AIRCROSS  na potrzeby sesji.

Inspiracją zorganizowania sesji było 100 lecie powstania marki Citroen,  pragnę dodać że data wczorajszej sesji z C5 oraz CV2 tj. 27.07 zbiegła się z dniem kiedy to z linii produkcyjnej w Mangualde w Portugalii, 29 lat temu zjechał ostatni Citroën CV2.  Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wczoraj CV2 & C5 AIRCROSS .

A ja zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion, edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Kończąc dodam że sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. W związku z tym pozowanie to ciężka praca, chociaż wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Dlatego warto do sesji odpowiednio się przygotować.

Reasumując, nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Bez wątpienia najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Zapraszam również na moją stronę miroslawwisniewski.eu oraz do zapoznania się z moim portfolio

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewskihttps://miroslawwisniewski.eu/
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….

Instagram

Error decoding the Instagram API json

Polecam