Retro Motor Show 2017 – Poznań

0
461
Retro Motor Show 2017

Retro Motor Show 2017 – Poznań

Retro Motor Show 2017 to album z fotografiami z pierwszej edycji targów klasyków które odbyły się w dniach 3-5.11.2017 roku. Międzynarodowe Targi Poznańskie to  od zawsze miejsce ekspozycji nowości światowej motoryzacji . Tym razem organizatorzy cofnęli się w czasie dzięki czemu odwiedzający ponownie podziwiać perły minionej motoryzacji.

 

Nie mogło zabraknąć sesji zdjęciowej w klimatach retro

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Zapraszam na swoją stronę fotografa