Poznań Motor Show 2018

Poznań Motor Show 2018

Poznań Motor Show 2018 to pierwsza w tym roku impreza motoryzacyjna w której brałem udział. W dniach 5-8.04.2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich na kilku halach zaprezentowane zostały nowości w dziedzinie motoryzacji. Z do ciekawszych można było zaliczyć m.in stoisko Lotus Polska nowość na naszym rynku oraz Rolls-Royce Motor Cars Warszawa choć i Stoisko Mercedesa zwróciło moją uwagę. Samochody, motory , skutery to tylko część wystawy. Swoje stoiska miały również firmy związane z branżą motoryzacyjną.

Poznań Motor Show 2018

Nie mogło zabraknąć sesji foto . przed obiektywem Patrycja

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Zapraszam na swoją stronę fotografa

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewskihttps://miroslawwisniewski.eu/
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….

Instagram

Polecam