Park rodedendronów w Kromlau

  0
  632
  Park rodedendronów w Kromlau

  Park rodedendronów w Kromlau

  Park rodedendronów w Kromlau  jest jednym z największych tego typu parków w Niemczech. Jest to przepiękne miejsce na sesje fotograficzną zwłaszcza wiosną. Ten weekend spędziłem w Łeknicy więc nie mogłem sobie odmówić odwiedzenia tego miejsca.  na zdjęciach jedna z największych atrakcji tego miejsca diabelski most.

   

  Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

  Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

  Zapraszam na swoją stronę fotografa