II Czesko Polski Fashion Ples

II Czesko Polski Fashion Ples

II Czesko Polski Fashion Ples odbył się 10.02.2018 w Czeskim Cieszynie w Czeskiej Republice. Była to świetnie zorganizowana impreza Fashion połączona z balem Walentynkowym , na którą zostałem zaproszony przez organizatorów. Główną pomysłodawczynią jest Kateřina Kubíčková właścicielka agencji modelek Dream Models Kateřiny Kubíčkové .
Impreza miała nie tylko Polsko Czeski akcent , gościem specjalnym była debiutująca Francuska modelka Garance Wisniewski z którą miałem przyjemność zrobić sesję plenerową oraz w studio.
Pokaz mody to tylko jedna z atrakcji jaką przygotowali organizatorzy . Oprócz występów mażoretek z Polski i czech, pokaz swoich tanecznych umiejętności zaprezentowali Konstanty Kasprzak wraz z partnerką z Klubu Tańca Towarzyskiego „Dance Team” z GOK Dobrzeń Wielki.
Kolejnymi gośćmi specjalnymi byli artyści: z Francji wokalista Bernard Ratto oraz z Grecji dyrygent, saksofonista Pouliou Athanasios , Włochy reprezentował producent Francesco Plazzi. Można więc śmiało powiedzieć że była to impreza międzynarodowa lub co najmniej Europejska .

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Zapraszam na swoją stronę fotografa

 

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewskihttps://miroslawwisniewski.eu/
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….

Instagram

Polecam