FIVA WORLD RALLY 2017 Skoczów

0
430
FIVA WORLD RALLY

FIVA WORLD RALLY 2017 Skoczów

Fiva World Rally 2017 tym razem w Polsce . Co roku w jednym z krajów należących do FIVA (Światowej Federacji Pojazdów Zabytkowych) organizowane są rajdy światowe, na które przyjeżdżają najładniejsze pojazdy z całego świata. W tym roku w dniach 4-9 lipca FIVA World Rally odbędzie się w Polsce. Do imprezy dopuszczona  pojazdy zabytkowe o wysokim  stopniu oryginalności wyprodukowane przed 1970 rokiem.

Album zawiera kilka fotografii z przejazdu przez Skoczów  , okolice Dworca Autobusowego.

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Zapraszam na swoją stronę fotografa