Czesko Polski Fashion Ples Portrety

0
384
Czesko Polski Fashion Ples Portrety

Czesko Polski Fashion Ples Portrety

Czesko Polski Fashion Ples Portrety. To album zawierający fotografie które wykonałem podczas II Czesko-Polski Fashion Ples 2018 , który odbył się 10.01.2018 w Czeskim Cieszynie. Większość zdjęć to zupełnie przypadkowe ujęcia. Na zdjęciach zobaczyć można min. modelki z agencji  Dream Models Kateřiny Kubíčkové z Czech ..

Zapraszam na sesje fotograficzne plenerowe i w atelier : portret, glamour, fashion,  edytorial, retro, pin-up ,vintage, eventy, imprezy motoryzacyjne i inne . Fotografa to moja pasja, przygodę z aparatem fotograficznym zacząłem kilka lat temu od zdjęć samochodów. Teraz po czasie doszły do tego dziewczyny. Dziewczyny i samochody to dla mnie idealne połączenie , choć i fotografia studyjna czy sesje plenerowe też stanowi wyzwanie

Sesje zdjęciowe trwają od kilku godzin nawet do kilku dni. Pozowanie to ciężka praca lecz wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wystarczy stanąć i uśmiechnąć się do aparatu. Najtrudniej jest pokazać swoje wnętrze. Tylko takie zdjęcia posiadają charakter i z reguły są dobre.

Zapraszam na swoją stronę fotografa