Auto Nostalgia 2018

Auto Nostalgia 2018

Auto Nostalgia 2018 została w tym roku zorganizowana na PGE Narodowym w dniach 14-15 kwietnia . Była to już 8 edycja a więc można śmiało powiedzieć że jest to jedna z najstarszych imprez tego typu organizowanych w naszym kraju. Ponad 10 000 m2 powierzchni wystawienniczej robiło wrażenie. Podziwiać mogliśmy kilkaset zabytkowych samochodów i motocykli. Dla zwiedzających stoiska przygotowali m.in. Mercedes-Benz Polska, Porsche Polska czy Morgan Motor Polska. Zobaczyć też można było wiele kolekcji klubowych. Nie zabrakło oczywiście motoryzacji PRL-u . Tak więc jak co roku i ta edycja  byłą świętem miłośników klasyków.

Auto Nostalgia to pierwsza impreza z klasykami w roli głównej, kolejna którą mam w planie odwiedzić to Oldtimer Warsaw 2018.

Auto Nostalgia 2018

Zapraszam na swoją stronę fotografa

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewskihttps://miroslawwisniewski.eu/
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….

Instagram

Polecam