4 Rajd Polski Historyczny 2015

4 Rajd Polski Historyczny 2015

4 Rajd Polski Historyczny 2015 – 3.09.2015  wybrałem się do Krakowa  gdzie z tej okazji na płycie Krakowskiego rynku odbywała się wystawa zabytkowych samochodów. 

Rajd ten był eliminacją FIA Trophy for Historic Regularity Rallies.  Do rajdu Zgłosiła się cała czołówka kierowców w tej dyscyplinie: Christian Crucifix z Luksemburga, Włoch Paolo Marcattilj, Pentti-Juhani Hintikka, Michael Haberl z Austrii.

Z polskich zawodników wystartowali m.in Marcin Stryczak, Maciej Trzebiatowski, którzy zaraz po RPH  17 września wezmą udział w Rajdzie Elby.  Z krajowej czołówki obok wspomnianych Stryczaka, Trzebiatowskiego, Postawki nie zabrakło zajmujących czołowe miejsca w Pucharze Polski Pojazdów Zabytkowych w Rajdach na Regularność Jacka Grochowskiego, Krzysztofa Sielickiego, Arka Wieczorka i Artura Burtana.


 


 

 

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewskihttps://miroslawwisniewski.eu/
Fotografia od kilku lat jest moją pasją , ciągle dążę do tego aby moje prace miały duszę i swój niepowtarzalny klimat. Staram się aby Was zachwycały, wzruszały i były pamiątką na całe życie. ” Bo w życiu piękne są tylko chwile” a ja tylko w miarę swoich amatorskich umiejętności staram tylko te chwile utrwalić. Uwielbiam retro co staram się po trochu odzwierciedlić w moich pracach. Pasjonuję się zabytkowymi samochodami , biorę udział w zlotach wiec mam możliwość wypróbowania swoich sił w fotografii pięknych kobiet i samochodów….

Instagram

Polecam