O mnie kilka słów czyli w skrócie kim jestem

O mnie kilka słów czyli w skrócie kim jestem,

 O mnie kilka słów czyli w skrócie kim jestem, a więc nazywam się Mirosław Wiśniewski i od kilku lat amatorsko pasjonuję się fotografią. Piękne oldtimery i jeszcze piękniejsze kobiety to to co najbardziej lubię fotografować , pozwala to oderwać się od codzienności. Na mojej stronie znajdziecie relacje ze zlotów samochodowych i innych imprez nie tylko motoryzacyjnych w których brałem udział , fotografie zabytkowych samochodów i pięknych kobiet z którymi udało mi się spotkać przed obiektywem.

 

Mirosław Wiśniewski
Mirosław Wiśniewski

 

Jeśli masz jakiś pomysł na ciekawą sesję zdjęciową napisz do mnie skontaktuję się z Tobą i omówimy jak wspólnie zrealizować jakiś interesujący materiał zdjęciowy.
Najbardziej lubię sesje portretowe i przy samochodach zabytkowych  oraz fotografie eventową , choć nie ukrywam że każdy rodzaj fotografii jest dla mnie wyzwaniem.

 

fotografia narzeczeńska, fotografia ślubna (reportaż i plener ślubny), fotografia ciążowa, fotografia dziecięca, fotografia portretowa, fotografia rodzinna, fotografia okolicznościowa, fotografia artystyczna akty i sesje buduarowe ,fotografia produktowa (reklamowa), fotografia eventowa, fotografia biznesowa , portfolio .